Obsługa kawowa imprezy firmowy


Barista gości na wielu wydarzeniach. Dodaje im smaku, aromatu i stanowi niewątpliwą atrakcję. Niektórzy decydują się na współpracę z mobilnym barem kawowym tylko raz, aby zachwycić przybyłych gości, inni stawiają na długotrwałą współpracę, która pomaga wykreować lub podtrzymać pozytywny wizerunek.

Dobrym eventem, na którym postać baristy sprawdzi się w stu procentach jest impreza firmowa. Organizując taką chcemy, aby wszystko dopięte było na ostatni guzik, dlatego też stawiamy na sprawdzonych usługodawców z wieloletnim doświadczeniem.

Dodatkową atrakcją na evencie firmowym może być mobilny bar kawowy z włoskim baristą. Poza zdobytą praktyką, najwyższej jakości produktami oraz niezawodnym sprzętem, barista prosto z Italii dodatkowo urozmaici i uatrakcyjni imprezę firmową.

Ze względu na przewidywaną ilość osób i scenariusz wydarzenia, możemy zaprosić baristę na cały event lub jedynie na kulminacyjny punkt programu, na przykład kolację, a po niej słodki deser, który doskonale zaakcentuje świeżo palona kawa zaparzona przez kawowego mistrza.

Warto przemyśleć to rozwiązanie, które z pewnością przyniesie sukces, a postać baristy na imprezie firmowej długo pozostanie jej uczestnikom w pamięci.

Masz do mnie pytania?? Zapraszam do kontaktu!

lub zadzwoń +48 792 525 753

 


Ostatnio zrealizowane eventy

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatnich wydarzeń w których miałem przyjemność uczestniczyć.

 

zobacz galerie