O nas


Jesteśmy młodym, kreatywnym i międzynarodowym zespołem. Istniejemy dzięki połączeniu włoskiego temperamentu, zamiłowania do kawy. 

 

Swoją pracę organizujemy bazując na doświadczeniu, profesjonalizmie i niepowtarzalnych pomysłach. Nie możemy oprzeć się nowym ispiracjom oraz ciągłemu rozwojowi, dlatego nieustannie szkolimy się i zgłębiamy tajemnice naszej pracy. Nigdy nie zamykamy się w schematach i zawsze z dynamizmem wychodzimy na przeciw każdemu wyzwaniu. Nie owijamy w bawełnę, gdyż wiemy, że to zaprowadzi nas, gdzie pieprz rośnie.

 

Zawsze gramy w otwarte karty. 

Naszą zaletą jest mobilność i umiejętność dostosowania się do warunków otoczenia, a także dbałość o szybki kontakt i wysoką kulturę osobistą. Pracujemy zawsze na profesjonalnym sprzęcie obsługiwanym przez wykwalifikowanych ludzi. Mówim po włosku, po polsku i angielsku.

 

Jako cel działań stawiamy sobie nade wszystko zadowolenie naszych Klientów, wysoki poziom realizowanych projektów oraz niepowtarzalność. Współpracując z nami możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby organizowany przez Ciebie event był niezapomnianym wydarzeniem na najwyższym poziomie.

 

Już dziś zapraszamy do wyjątkowej współpracy!

Masz do mnie pytania?? Zapraszam do kontaktu!

lub zadzwoń +48 792 525 753

 


Ostatnio zrealizowane eventy

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatnich wydarzeń w których miałem przyjemność uczestniczyć.

 

zobacz galerie